1925–2013
2003
suchá jehla 3/20
11 x 19 cm
Signatura: O. Smutný 03
2003
serigrafie 3/20
11 x 19 cm
Signatura: O. Smutný 03
suchá jehla 41/50
32 x 20 cm
Signatura: O. Smutný 01
suchá jehla 1/5
11 x 14 cm
Signatura: O. Smutný 47
suchá jehla 41/50
32 x 19,8 cm
Signatura: O. Smutný 01
70. léta
olejový monotyp
50 x 33 cm
Signatura: O. Smutný
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: O. Smutný
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: PD O. Smutný