1925–2013
v 14 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD O. Smutný
suchá jehla 44/50
11 x 19 cm
Signatura: PD O. Smutný
suchá jehla 1/2
32 x 19,5 cm
Signatura: PD O. Smutný 90
1988 - 1997
olej, plátno
100 x 70 cm
Signatura: UD O. Smutný
suchá jehla 44/50
11 x 19 cm
Signatura: PD O. Smutný
suchá jehla 34/50
11 x 19 cm
Signatura: PD O. Smutný
lept 34/50
32 x 20 cm
Signatura: PD O. Smutný 01
2001 - 2005
6 x lept 11/50
11,5 x 8 / 11 x 18,5 cm
Signatura: 6 x PD O. Smutný
suchá jehla 23/50
32 x 20 cm
Signatura: O. Smutný 01
2001 - 2005
6 x grafický list 22/50
11,5 x 8 / 18,5 x 10,5 cm
Signatura: 6 x O. Smutný
suchá jehla 23/50
32 x 20 cm
Signatura: O. Smutný 01
2001 - 2005
6 x grafický list 22/50
11,5 x 8 / 18,5 x 10,5 cm
Signatura: 6 x O. Smutný