1895–1947
12
134 %
300 Kč
230 000 Kč
olej, překližka - oboustranný obraz
40 x 60 cm
Signatura: PD O. Kerhart 1937 / na rubu nesignováno
40 x 60 cm
Signatura: PD O. Kerhart 1937 / nesignováno