1895–1947
12
134 %
300 Kč
230 000 Kč
litografie
v 22,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Kerhart. v tisku, LD 1942. v tisku
1942, 1937
litografie, dřevoryt
30 x 40 / 32,5 x 24,5 cm
Signatura: PD O Kerhart 42, O. Kerhar v tisku / PD V. Sychra 37
litografie
25,5 x 36,5 cm
Signatura: PD monogram O.K. v tisku
olej, překližka - oboustranný obraz
40 x 60 cm
Signatura: PD O. Kerhart 1937 / na rubu nesignováno
40 x 60 cm
Signatura: PD O. Kerhart 1937 / nesignováno
olej, plátno
55 x 75 cm
Signatura: O. Kerhart 1925
litografie
30 x 40 cm
Signatura: O. Kerhart 1942