1931–2010
5
100 %
2 000 Kč
olej, dřevěná deska
34 x 63,5 cm
Signatura: LD Nora Musatová, Praha 1977
olej, dřevěná deska
34 x 63,5 cm
akvarel
33 x 24 cm
Signatura: PD N. Musatová
olej, plátno
76 x 47 cm
Signatura: PD N. Musatová 1977