68
125 %
8 000 Kč
2 801 Kč
46 000 Kč
koláž, kresba tužkou
v 45 ✕ š 15 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 79
olej, plátno
v 49 ✕ š 60 cm
Signatura: PN M. Šnajdr 1. - 29. 11. 84
v 21 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 018
suchá jehla, pastel 3/60
v 28 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 03
kombinovaná technika, pastel
v 21 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 90(?)
koláž, olej, dopisní obálka, ruční papír
v 42 ✕ š 29 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 06
olej, pastel, ruční papír
v 42 ✕ š 29 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 06
pastel, ruční papír
v 42 ✕ š 29 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 06
pastel, ruční papír
v 42 ✕ š 29 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 06
pastel, ruční papír
v 42 ✕ š 29 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 06
12 x 11 cm
Signatura: LD M. Šnajdr 78