1923–2018
10
157 %
75 000 Kč
75 000 Kč
barevný grafický list 61/80
v 21,5 ✕ š 21 cm
Signatura: UD Šimorda 85
suchá jehla 15/34
v 15 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Šimorda 74
kombinovaná technika, koláž, olej, kresba, papír
v 28 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Šimorda 83
25 x 30 cm
Signatura: PD Šimorda
2002
olej, plátno
41 x 41 cm
Signatura: LD monogram M. Š. 02, na rubu na blindrámu M. Šimorda
olej, plátno
70 x 70 cm
Signatura: LD M. Šimorda 96, na rubu na blindrámu M. Šimorda 1996
olej, plátno
70 x 70 cm
olej, plátno
40 x 40 cm
Signatura: PD M. Š. 96, M. Šimorda 1996 na rubu na blindrámu
komb. technika, tuš, mačkaný papír
40 x 31,5 cm
Signatura: M. Šimorda