1911–1978
44
162 %
475 Kč
38 000 Kč
originální fotografie
17,3 x 23,1 cm
Signatura: sign. na rubu autorským razítkem Foto M. Hák
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
originální fotografie
16,7 x 23,5 cm
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
originální fotografie
17,3 x 22,5 cm
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
originální fotografie
16,8 x 23,3 cm
Signatura: značeno na rubu autorským razítkem - foto M. Hák
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
originální fotografie
22,5 x 17,5 cm
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |