1911–1978
44
162 %
475 Kč
38 000 Kč
40. léta 20. stol.
bromostříbrná fotografie, zvětšenina
v 28 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno
v 19 ✕ š 30 cm
Signatura: neznačeno
v 19 ✕ š 30 cm
Signatura: neznačeno
40. léta 20. stol.
v 28 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno
15 x černobílá fotografie
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: neznačeno
originální fotografie
v 17 ✕ š 23 cm
Signatura: na rubu autorské razítko foto M. Hák
originální fotografie
v 17,5 ✕ š 23 cm
Signatura: PN a na rubu autorské razítko foto M. Hák
originální černobílá fotografie
v 17 ✕ š 23,5 cm
Signatura: na rubu autorské razítko
v 17,5 ✕ š 23 cm
Signatura: PN a na rubu autorské razítko
15 x černobílá fotografie
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: neznačeno
v 17 ✕ š 23 cm
v 23,5 ✕ š 17 cm