1911–1978
44
162 %
475 Kč
38 000 Kč
originální fotografie
23 x 17,5 cm
Signatura: značeno na rubu autorským razítkem - foto M. Hák
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
originální fotografie
23 x 17,5 cm
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
originální fotografie
17 x 21,5 cm
Signatura: sign. autorským razítkem "Foto M. Hák"
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |