1932–1988
77
147 %
360 000 Kč
9 000 Kč
360 000 Kč
koláž, barva, karton
60 x 80 cm
Signatura: sign. LD Miloš Urbásek 65
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
barevná vykrývaná serigrafie
65 x 50 cm
Signatura: sign. UD Miloš Urbásek 1981
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
58,5 x 83 cm
Signatura: sign. UD Miloš Urbásek 1965
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
barevná serigrafie, autorský tisk
69 x 55 cm
Signatura: sign. PD Urbásek 75
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
lept 1/20
39,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Miloš Urbásek 1966
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
barevná serigrafie, ruční papír, autorský tisk
76 x 56 cm
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
akryl, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Urbásek 1973
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |