46
122 %
173 333 Kč
850 000 Kč
olej, plátno
130 x 170 cm
Signatura: PD M. Kunc 1995
barevná litografie, zlacený slepotisk 14/20
58,5 x 77 cm
Signatura: UD Milan Kunc 1991
ofset, papír, lepenka 142/200
135 x 74,5 cm
Signatura: PD Milan Kunc 93
ofset, papír, lepenka 142/200
135 x 74,5 cm
Signatura: Milan Kunc 93
1987 - 1988
akryl, olej, plátno
250 x 250 cm
Signatura: LD M. Kunc 87 - 88