46
122 %
173 333 Kč
850 000 Kč
2003
kresba tuší, papír na kartonu
17,5 x 11 cm
Signatura: D M. Kunc 4/2003
2003
kresba tuší, papír na kartonu
15 x 11,5 cm
Signatura: D M. Kunc 4/2003
2003
kresba tuší, papír na kartonu
18,5 x 9,5 cm
Signatura: D M. Kunc 2/03
2003
kresba tuší, papír na kartonu
14 x 10 cm
Signatura: D M. Kunc 3/2003
porcelán, kobalt, zlato
v. 32 cm
olej, plátno
120 x 90 cm
Signatura: LU M. Kunc 1985
grafický list
24 x 17,5 cm
Signatura: LD M. Kunc, PD 1996
2002
litografie
24 x 17,5 cm
Signatura: LD M. Kunc, PD 2002
2003
kresba tuší, papír na kartonu
16 x 9 cm
Signatura: D M. Kunc 3/2003
2003
kresba tuší, tužka, papír na kartonu
14 x 8 cm
Signatura: D M. Kunc 8/2003
2003
kresba tuší, papír na kartonu
12 x 9,5 cm
Signatura: D M. Kunc 4/2003
2003
kresba tuší, papír na kartonu
13,5 x 6,5 cm
Signatura: D M. Kunc 7/2003