75
129 %
33 000 Kč
1 550 000 Kč
24 x 20 cm
Signatura: UD M. Dobeš 85
barevná serigrafie 9/30
45 x 36 cm
Signatura: PD M. Dobeš, UD 1985
barevná serigrafie 9/30
45,5 x 37 cm
80. léta 20. stol.
objekt, kov, sklo, plast, dřevo
36 x 36 x 9 cm
Signatura: PD M. Dobeš
optický reliéf
39 x 39 x 4,5 cm
Signatura: PD M. Dobeš, na rubu na štítku M. Dobeš 1971
litografie, karton
26 x 18,5 cm
Signatura: PD M. Dobeš
litografie, karton
26 x 18,5 cm
Signatura: PD M. Dobeš
2009
kovová plastika 3/4
35 x 43 x 43 cm
Signatura: D M. Dobeš 2009
reliéfní tisk 152/200
13 x 13 cm
Signatura: M. Dobeš, 1972
29 x 20,5 cm
Signatura: M. Dobeš 67
29 x 20,5 cm
Signatura: M. Dobeš 67
26 x 19 cm
Signatura: M. Dobeš 67