1926–1974
email, olej na plátně
162 x 130 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Medek 64
Vyvolávací cena: | 1 700 000 Kč |
uhel, tužka
37,5 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD M. Medek 67 Fur Buch
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kresba tužkou, karton
40 x 19 cm
Signatura: sign. PD Medek 60
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej na plátně
74 x 55 cm
Signatura: signováno a datováno PD Medek 71
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
57,5 x 95,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1953 - 54
92 x 64 cm
Signatura: neznačeno