1895–1938
29
154 %
250 000 Kč
4 x zinkografie
11 x 6 / 9 x 11 cm
Signatura: 3 x monogram G v tisku
kol. r. 1920
litografie
20 x 37 cm
Signatura: značeno PD M. Galanda