1946–1981
1970/1971
olej, plátno
36 x 30 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1970/1971
olej, plátno
31 x 25 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu pod dedikací Michal Ranný
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1970/1971
olej, plátno
19,5 x 25,5 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Michal Ranný 1970-71
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
barevná litografie 8/4
25,5 x 21 cm
Signatura: sign. PD Michal Ranný, LD 1971
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
barevná litografie 12/12
35 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Michal Ranný 71.
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
akvarel
30,5 x24 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram slepotiskovým razítkem MR, na rubu 27. července 77
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
70. léta 20. s
olej, plátno
60 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Ranný
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |