1946–1981
1970/1971
olej, plátno
36 x 30 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1970/1971
olej, plátno
31 x 25 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu pod dedikací Michal Ranný
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1970/1971
olej, plátno
19,5 x 25,5 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Michal Ranný 1970-71
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |