1946–1981
21,5 x 22,5 cm
Signatura: nezančeno, na rubu 3. VII. 77.
barevná litografie 2/10
20,5 x 18,5 cm
Signatura: PD Michal Ranný 71
barevná litografie 12/12
35,5 x 29,5 cm
Signatura: PD Michal Ranný 71.
barevná litografie 8/4
26 x 21 cm
Signatura: PD Michal Ranný, LD 1971
akvarel, kresba perem, papír na kartonu
22 x 27 cm
Signatura: neznačeno, PN 18. II. 71
kombinovaná technika, akvarel, kresba perem, papír na kartonu
15 x 12 cm
Signatura: neznačeno, PN 31. 1. 77
21,5 x 22,5 cm
Signatura: neznačeno, na rubu 3. VII. 77.
kresba tuší, papír na kartonu
14 x 23,5 cm
Signatura: neznačeno, PD květen 68
kombinovaná technika, akvarel
24 x 31,5 cm
Signatura: neznačeno, na rubu 10. VIII. 77
barevná litografie, ruční papír 8/10
39 x 20 cm
Signatura: PD Michal Ranný 71
10 x 13,5 cm
Signatura: neznačeno, PD 5. II. 71.
akvarel, tužka, ruční papír
30 x 20,5 cm
Signatura: neznačeno, UD 2. III. 87