1892–1958
olej, malířská lepenka
32 x 42 cm
Signatura: sign. PD M. Kopf 39
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej na plátně
28 x 42 cm
Signatura: signováno PD M. Kopf, Tahiti
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej na plátně
54,5 x 73,5 cm
Signatura: signováno PD M Kopf 38.
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |