1873–1962
1 099
124 %
160 000 Kč
1 591 Kč
2 100 000 Kč
litografie
v 21,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
v 26 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 27,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 10,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt / dřevoryt - novotisk
13,5 x 11 / 10,5 x 8 cm
Signatura: PD M. Švabisnký / neznačeno
litografie / tisk
17,5 x 12 / 17 x 12 cm
Signatura: PD M Švabinský, neznačeno
litografie
v 21,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: LD Švabinský 930 v tisku
litografie
v 21,5 ✕ š 15 cm
Signatura: neznačeno
litografie, tisk, barevný tisk
25 x 18 / 16 x 12 cm
Signatura: 3 x D M Švabinský v tisku
2 x lept
7,5 x 6 / 6,5 x 5,5 cm
Signatura: 2 x PD M Švabinský
litografie
v 13,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie s podtiskem
v 17 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD M Švabinský, UD monogram MŠ 54 v tisku zrcadlově
v 12,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
v 12 ✕ š 10 cm
Signatura: PD monogram MŠ
v 11 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 9 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
v 6,5 ✕ š 4,5 cm
Signatura: UD M Švabinský -98- v tisku
2 x litografie
v 9 ✕ š 13,5 cm
Signatura: 2 x PD M Švabinský
lept 107/200
v 6,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
v 9,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD M Švabinský
v 16 ✕ š 10,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie, dřevoryt
13 x 8 / 13,5 x 9,5 cm
Signatura: 1 x M Švabinský