1888–1971
71
165 %
850 000 Kč
kresba tuší, sklo
7 x 7 cm
Signatura: LD M. B.
22,5 x 14 cm
Signatura: M. Benda
22,5 x 14,5 cm
Signatura: M. Benka
olej, lepenka
25,5 x 16 cm
Signatura: nesignováno