52
116 %
60 000 Kč
1 000 Kč
75 000 Kč
2010
olej, akryl, sololit
91 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu Blabolilová, MB 010
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
2010
akryl, sololit
125 x 90 cm
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |