52
116 %
60 000 Kč
1 000 Kč
75 000 Kč
akryl, sololit
90 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu MB 96-05
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
lept 12/50
39,5 x 32 cm
Signatura: sign. PD M. Blabolilová
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
2005
akryl, plátno
60 x 75 cm
Signatura: na rubu MB 05
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
akryl, plátno
70 x 90 cm
Signatura: na rubu MB 99
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
2005
akryl, plátno
90 x 100
Signatura: na rubu MB 05