1910–1978
olej, lepenka
47 x 37 cm (výřez)
Signatura: PD Voneš
olej, lepenka
21 x 26 cm (výřez)
Signatura: PD Voneš 5?
35 x 28 cm
Signatura: PD V.
88 x 57 cm (výřez)
Signatura: PD Voneš 72
96 x 62 cm
Signatura: PD Voneš 70
olej, plátno
70 x 50 cm
Signatura: PD Voneš, na rubu na blindrámu Voneš
1952
11,5 x 7,5 cm
Signatura: PD Voneš 52, monogram v tisku
barevné křídy, karton
40 x 30 cm
Signatura: PD Voneš 65
40,5 x 30,5 cm
Signatura: Voneš 65