1910–1978
olej, lepenka
21 x 26 cm (výřez)
Signatura: PD Voneš 5?
35 x 28 cm
Signatura: PD V.
88 x 57 cm (výřez)
Signatura: PD Voneš 72
96 x 62 cm
Signatura: PD Voneš 70
olej, plátno
70 x 50 cm
Signatura: PD Voneš, na rubu na blindrámu Voneš