1865–1898
26
152 %
450 000 Kč
křída, papír
32 x 21 cm (výřez)
Signatura: nesignováno
1898
kvaš, tuš, uhel, běloba na papíře
37 x 21,7 cm, 35,5 x 20,5 (vý
Signatura: signováno a datováno vlevo dole Marold 98