1896–1989
5 x grafický list
21,5 x 15 / 23,5 x 35 cm
akvarel
v 29 ✕ š 41 cm
Signatura: LD Lev 57
litografie
v 37 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Lev Šimák, LD Lev 44 v tisku