1896–1989
50
131 %
76 000 Kč
olej, dřevěná deska
39 x 51,5 cm
Signatura: PD Lev 32, na rubu Lev Šimák
olej, plátno
66,5 x 50 cm
Signatura: PD Lev 40, na rubu na blindrámu Lev Šimák