1897–1976
olej, překližka
v 42,5 ✕ š 53,5 cm
Signatura: PD Sutnar 1919, na rubu Sutnar 1919, červen
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
60. léta 20. s
olej, sololit
122 x 63 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
akryl na masonitu
180,5 x 109 cm
Signatura: signatura nezjištěna
Vyvolávací cena: | 1 050 000 Kč |
tisk přes šablonu, koláž
54 x 35 cm
Signatura: sign. PN Ladislav Sutnar
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |