1897–1976
olej, plátno
v 109 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Ladislav Sutnar 1963
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
akryl, masonit
v 122 ✕ š 63 cm
Signatura: LD Ladislav Sutnar 1970
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
60. léta 20. s
olej, sololit
122 x 63 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
kvaš, akvarel, tužka, podtisk, karton
82,5 x 56,5 cm
Signatura: sign. PD Ladislav Sutnar
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |