1915–1997
63
125 %
250 Kč
1 150 Kč
15 x 13 cm
Signatura: UD L. J. Kašpar, PD monogram K v tisku
lept 29/60
17 x 12,5 cm
Signatura: PD L. J. Kašpar, monogram K v tisku
barevný linoryt
16,5 x 11 cm
Signatura: UD L. J. Kašpar, K v tisku
3 x dřevoryt
8 x 5 / 10 x 7 / 7,5 x 6 cm
Signatura: UD L. J. Kašpar, UD Zd. Mlčoch
linoryt 33/60
9 x 6 cm
Signatura: PD L. J. Kašpar, K v tisku
litografie
22,5 x 14,5 cm
Signatura: LD L. J. Kašpar, K v tisku
litografie
22,5 x 14,5 cm
Signatura: L. J. Kašpar, K. v tisku
litografie
11 x 8,5 cm
Signatura: L. J. Kašpar
litografie s podtiskem
9,5 x 9 cm
Signatura: L. J. Kašpar
lept, akvarel
3,5 x 3,5 cm
Signatura: L. J. Kašpar
litografie, akvarel
2,5 x 5,5 cm
Signatura: L. J. Kašpar
litografie, barevná litografie
12 x 9 / 10 x 6,5 cm
Signatura: 2 x L. J. Kašpar