1915–1997
63
125 %
250 Kč
1 150 Kč
barevná litografie, litografie 142/200
9 x 7 / 13,5 x 6 cm
Signatura: 2 x L. J. Kašpar
litografie s podtiskem
18,5 x 12,5 cm
Signatura: L. J. Kašpar
litografie
21,5 x 15 cm
Signatura: L. J. Kašpar
litografie
22,5 x 14,5 cm
Signatura: L. J. Kašpar
10 x 7 cm
Signatura: L. J. Kašpar
dřevoryt 33/60
9 x 6 cm
Signatura: L. J. Kašpar
16,5 x 11 cm
Signatura: L. J. Kašpar
litografie
11,5 x 9 cm
Signatura: L. J. Kašpar
litografie
12 x 9 cm
Signatura: L. J. Kašpar
20 x 26 cm
Signatura: L. J. Kašpar 1953
litografie
23 x 14,5 cm
Signatura: sign. LD L. J. Kašpar, v tisku K
16 x 10,5 cm
Signatura: L. J. Kašpar