1915–1997
63
125 %
250 Kč
1 150 Kč
litografie
23 x 14,5 cm
Signatura: sign. LD L. J. Kašpar, v tisku K
16 x 10,5 cm
Signatura: L. J. Kašpar
litografie
21,5 x 15 cm
Signatura: L. J. Kašpar
15 x 13 cm
Signatura: L. J. Kašpar
litografie
23 x 15 cm
Signatura: L. J. Kašpar
litografie
21,3 x 15 cm
Signatura: L. J. Kašpar
9 x 6 cm
Signatura: L. J. Kašpar
litografie 7/50
29 x 25 cm
Signatura: L. J. Kašpar 1974
23 x 14 cm
Signatura: L. J. Kašpar
litografie s podtiskem
19 x 13 cm
Signatura: L. J. Kašpar