1922–1998
11 x 15 cm
Signatura: K. Válová
dřevoryt 35/200
8 x 7 cm
Signatura: K. Válová 67
olej, plátno
145 x 175 cm
Signatura: sign. PD K. Válová 88
13 x 20,5 cm
Signatura: K. Válová 89
13 x 20,5 cm
Signatura: K. Válová 89
dřevoryt 35/200
8 x 7 cm
Signatura: PD K. Válová 67
monotyp
45 x 66 cm
Signatura: K. Válová 59
monotyp
40 x 32 cm
Signatura: Květa Válová 59
lept 10/150
23,5 x 27,5 cm
Signatura: K. Válová 92
15 x 11 cm
Signatura: K. Válová 96
11 x 15 cm
Signatura: K. Válová
11 x 15 cm
Signatura: K. Válová 95