olej, plátno
90 x 60,5 cm
Signatura: PD Kristian Kodet 93
2008
14 x 9 cm
Signatura: Kristian Kodet 08
2008
lept 100/100
30 x 20 cm
Signatura: Kristian Kodet 2008
2009
lept 42/100
19,5 x 14,5 cm
Signatura: Kristian Kodet 09
2009
lept 36/100
19,5 x 15 cm
Signatura: Kristian Kodet 09
2009
lept 55/100
15 x 10 cm
Signatura: Kristian Kodet 09
2009
lept 60/100
15 x 9,5 cm
Signatura: Kristian Kodet 09
2008
lept 9/100
20 x 14,5 cm
Signatura: Kristian Kodet 08