2 x suchá jehla 8/120
v 5 ✕ š 3,5 cm
Signatura: 2 x D Kristian Kodet 2000
12,5 x 10 cm
Signatura: PD Kristiáan Kodet
2008
lept, akvatinta 83/100
29,5 x 19,5 cm
Signatura: UD Krustian Kodet, PD 2008
2005
barevný lept 2/20
15 x 10 cm
Signatura: UD Kristián Kodet 05
2013
barevný lept 25/100
15,5 x 14 cm
Signatura: UD Kristian Kodet, PD 2013
2009
lept 59/100
15 x 9,5 cm
Signatura: Kristian Kodet 09
2009
lept 61/100
15 x 9,5 cm
Signatura: Kristian Kodet 09
2009
lept 43/100
19,5 x 15 cm
Signatura: Kristian Kodet 09
2008
14 x 8,5 cm
Signatura: Kristian Kodet 08
olej, plátno
90 x 60,5 cm
Signatura: PD Kristian Kodet 93
2008
14 x 9 cm
Signatura: Kristian Kodet 08
2008
lept 100/100
30 x 20 cm
Signatura: Kristian Kodet 2008