1919–1989
34
131 %
55 000 Kč
olej, překližka
34 x 49 cm
Signatura: sign. PD Vaca 80, na rubu K. Vaca 1980
olej, plátno
65,5 x 50,5 cm
Signatura: sign. na rubu K. Vaca / 1966