1893–1980
68
121 %
266 Kč
12 000 Kč
20. léta 20. stol.
v 7 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Karel Tondl, LD monogram K. T. v tisku
v 31,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD Karel Tondl, Tondl 1916 Brno v tisku
dřevoryt, akvarel, autorský tisk
v 16 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Karel Tondl, K. Tondl v tisku
v 15 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Karl Tondl