1896
390
144 %
486 Kč
24 000 Kč
barevná litografie
v 21 ✕ š 14 cm
Signatura: UD monogram KS v tisku
4 x dřevoryt (13/40)
9,5 x 6 / 16,5 x 9,5 cm
Signatura: 4 x PD K Svolinský
barevná litografie 135/200
v 35 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD K Svolinský, monogram KS 76 v tisku
v 12 ✕ š 11 cm
Signatura: PD K Svolinský
akvarel, kresba tuší
v 21 ✕ š 25,5 cm
Signatura: LD K Svolinský
akvarel
v 43 ✕ š 31,5 cm
v 12 ✕ š 11 cm
Signatura: PD K Svolinský
v 21,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
v 15,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: neznačeno
v 20 ✕ š 10 cm
Signatura: LD monogram SK v tisku
v 20 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD K Svolinský, monogram SK v tisku
barevná litografie
v 26 ✕ š 21 cm
Signatura: PD K. Svolinský