1896
390
144 %
486 Kč
24 000 Kč
litografie
27 x 20 cm
Signatura: nesignováno
litografie
27 x 20 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
27 x 20 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
27 x 20 cm
Signatura: nesignováno
42,5 x 27 cm
Signatura: K. Svolinský
barevná litografie
26,5 x 19,5 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
26,5 x 20 cm
Signatura: nesignováno
23,6 x 15 cm
23,5 x 15 cm
23,5 x 15 cm
23,5 x 15 cm
litografie
26,5 x 17 cm
Signatura: Svolinský