1898–1975
23,5 x 31,5 cm
Signatura: K. Štika 53
15,5 x 22 cm
Signatura: K. Štika
15 x 22 cm
Signatura: K. Štika
15,5 x 22 cm
Signatura: K. Štika
kresba tužkou, akvarel
28 x 19 cm
18 x 25 cm
akvarel, tužka
32 x 26 cm
Signatura: PD monogram KŠ 1930
akvarel, tuš
93,5 x 57,5 cm
Signatura: monogramem
dřevožez
16 x 24 cm
Signatura: K. Štika
litografie
16,5 x 30,5 cm
litografie
9,3 x 7 cm
Signatura: K. Štika
litografie
9,5 x 14 cm
Signatura: K. Štika