1871–1939
29
159 %
85 000 Kč
390 000 Kč
barevné křídy, pastel, karton, dřevěná deska
100 x 74 cm
Signatura: sign. LN K. Špillar
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
barevné křídy, pastel
25,5 x 34 cm
Signatura: sign. LD K. Špillar
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
46 x 38 cm
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
1898
olej na plátně
55,5 x 39,5 cm
Signatura: sign. PN K Špillar 98
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
1899
olej, plátno
50 x 30 cm
Signatura: sign. LD K. Špillar V Paříži 99
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kresba uhlem, karton
54 x 45 cm
Signatura: sign. PD Karel Špillar
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
129 x 155 cm
Signatura: sign. PD Karel Špillar V Peci pod Čerchovem 1925
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
pastel, barevné křídy, papír
55 x 47,5 cm
Signatura: sign. DU Karel Špillar
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
1900 - 1905
olej, lepenka
56 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Karel Špillar
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
1900-10
olej, plátno
46 x 38 cm
Signatura: K Špillar
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
37 x 44 cm
Signatura: sign. LD Karel Špillar
olej, lepenka
33,5 x 38 cm
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |