1871–1939
29
159 %
85 000 Kč
390 000 Kč
1898
olej na plátně
55,5 x 39,5 cm
Signatura: sign. PN K Špillar 98
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
1899
olej, plátno
50 x 30 cm
Signatura: sign. LD K. Špillar V Paříži 99
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
129 x 155 cm
Signatura: sign. PD Karel Špillar V Peci pod Čerchovem 1925
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
kresba uhlem, karton
54 x 45 cm
Signatura: sign. PD Karel Špillar
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |