1871–1939
29
159 %
85 000 Kč
390 000 Kč
olej, lepenka
33,5 x 38 cm
Signatura: sign. LD K. Špillar
barevné křídy, lepenka
67 x 51 cm
Signatura: sign. LD Karel Špillar