1921–1996
230
182 %
1 409 Kč
4 500 Kč
akvarel, pastel
26 x 18 cm
3 x autorská barevná litografie
26 x 18 cm
Signatura: K. Oberthor 61
barevná litografie
8,5 x 14 cm
Signatura: K. Oberthor 74
barevná litografie
25,5 x 19 cm
Signatura: K. Oberthor 71
1974, 1974
2 x barevná litografie
10 x 7 / 10,5 x 7 cm
Signatura: 2 x K. Oberthor 74
litografie 91/150
14 x 9 cm
Signatura: K. Oberthor 95
1967 - 1975
8 x barevná litografie
8 x 5 / 10 x 7 cm
Signatura: 8 x K. Oberthor
barevná litografie
17 x 7,5 cm
Signatura: K. Oberthor 70
barevná litografie
11 x 8,5 cm
Signatura: K. Oberthor 83
barevná litografie
7 x 10 cm
Signatura: K. Oberthor 71
litografie
10 x 7 cm
Signatura: K. Oberthor 76
litografie
12 x 9 cm
Signatura: K. Oberthor v tisku