1921–1996
230
182 %
1 409 Kč
4 500 Kč
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD K. Oberthor 71, PD monogram KO v tisku
barevná litografie, autorský tisk
v 20,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD K. Oberthor 76
barevná litografie
v 7 ✕ š 5 cm
Signatura: UD K. Oberthor 09
barevná litografie
v 16 ✕ š 16 cm
Signatura: PD K. Oberthor 83
v 36 ✕ š 50,5 cm
Signatura: UD K. Oberthor 84
barevná litografie 89/100
v 21,5 ✕ š 7,5 cm
Signatura: UD K. Oberthor 75
barevná litografie 71/100
v 16 ✕ š 9 cm
Signatura: UD K. Oberthor 94
2 x kresba perem
11,5 x 16 / 9 x 8,5 cm
Signatura: 2 x D K. Oberthor 55
v 8,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD K. Oberthor
kombinovaná grafická technika
48 x 20,5 cm
Signatura: UD K. Oberthor
akvarel
v 45,5 ✕ š 64 cm
Signatura: LD K. Oberthor 73
kombinovaná technika, monotyp
v 69,5 ✕ š 53,5 cm
Signatura: UD K. Oberthor 73