1932–2002
120
122 %
51 750 Kč
7 500 Kč
750 000 Kč
70. léta 20. s
plastika, litina, drát, tkanina, lak
v. 50 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 360 000 Kč |
plastika, litina, měď
v. 48 cm
Signatura: sign. na plintě K. Nepraš
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |