1932–2002
120
122 %
51 750 Kč
7 500 Kč
750 000 Kč
1976 - 77
plastika, litina, vodič, zástrčka
v. 39 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
kresba perem, papír
21 x 29 cm
Signatura: sign. PD Karel Nepraš 1979
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kresba perem, papír
10,5 x 21 cm
Signatura: sign. PD Karel Nepraš 1978
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
tuš, ruční papír
42 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Karel Nepraš 1984
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kresba tuší, perem, karton
40 x 30 cm
Signatura: sign. PU Karel Nepraš 1984
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
akvarel, kvaš, karton
42 x 29 cm
Signatura: sign. DU Karel Nepraš 1984 "Duha" (en face)
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
kresba tuší, karton
30 x 42 cm
Signatura: sign. PD Karel Nepraš 1986 "Čtení jedné knihy"
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |