1932–2002
119
122 %
51 750 Kč
7 500 Kč
750 000 Kč
litina, keramický květináč, výplň, hlína
v 37 cm
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
objekt, litina, šroub, dřevo
v 30 ✕ š 26 ✕ h 13 cm
80. léta 20. stol.
objet, litina, dřevo, šroub
v 31,5 ✕ š 21 ✕ h 10 cm
Signatura: zespodu K. Nepraš
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kovová plastika
v 160 cm
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
plastika, kov, keramika
15,5 x 59 x 19 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
kovová plastika, barva
v. 121 cm
Signatura: sign. nezjištěna
litina, gumová zátka
v. 75 cm
Signatura: sign. nezjištěna
kresba tuší, ruční papír
29 x 42,5 cm
Signatura: sign. PD Karel Nepraš 1984
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kresba tuší, ruční papír
59 x 41 cm
Signatura: sign. PD Karel Nepraš 1987
bronz, litina, trubky
v. 66 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
kresba tuší, ruční papír
59,5 x 41 cm
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
plastika, litina
v. 70 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |